Za nami sta ponovno dve  ”Izmenjevalnici oblačil” v tem šolskem letu. Ker se je hladno vreme zavleklo še v majske dni, se naša garderoba še ni zamenjala. Izmenjevalnica na višji stopnji (torek, 24. 4. 2023) je bila zato izvedena v zelo skromnem številu, učenci nižje stopnje (sreda, 25. 4. 2023) pa so ponovno dokazali svojo srčnost in odprtost. Prinesli so oblačila, svetovali mlajšim in bili s tem vzgled vsem okoli sebe. Na žalost je bilo tudi v tej izmenjevalnici oblačil nekoliko manj kot ponavadi.

Verjamemo, da je vzpodbujanje otrok h krožnemu in odgovornemu načinu uporabe, ne samo oblačil ampak tudi drugih predmetov, eno izmed poslanstev nas vseh, tako učiteljev kot staršev. Zato… bodimo zgledni in vztrajni. Krožnost je naša prihodnost.

Tudi tokrat hvala vsem tistim staršem in učiteljem, ki z veseljem podpirate naš trud in se na vsa povabila k sodelovanju tudi z veseljem odzovete.

»Ne zavrzi oblek, ohrani planet.«