“Ni večjega bogastva na tem planetu,

kot je ljubezen v srcih vseh mam na svetu.”

Verz, ki je povezoval proslavo v Šentvidu, smo dopolnili. Strinjali smo se, da smo najbolj srečni, če nas imajo radi vsi, mamice, atiji, dedki, babice, tete, strici…

V petek, 24. marca 2023, so se na odru zvrstili vsi učenci podružnične šole. Obiskovalci so lahko prisluhnili deklamacijam, prepevanju, plesom in skečema Kako sta se skušala Butalec in Tepenjčan ter Zizek Toneta Partljiča. Predstavila se je tudi plesna skupina Dancero in skupina s hulahop obroči.

Ponosni smo, da so pri proslavi sodelovali bivši učenci, ki sedaj obiskujejo matično šolo in radi obiščejo podružnico. Šestošolke so se pridružile otroškemu pevskemu zboru, Tobija je igral na harmoniko. Živa je spremljala pevski zbor in prepevala z bendom THE ROLLING JELŠA. Proslavo so povezovali Ela, Andraž in Eva.

Za zaključek je prisotne pozdravil še predsednik Krajevne skupnosti Šentvid pri Grobelnem, g. Niko Petelin.

Po prireditvi so se obiskovalci lahko podružili ob prigrizkih, ki sta jih prispevala Kulturno društvo in Krajevna skupnost.

Vsem, ki ste kakorkoli pomagali, da je družaben dogodek uspel, se lepo zahvaljujemo.

Vsem nastopajočim pa iskreno čestitamo!