Koledarsko najhladnejši mesec je tokrat postregel s pravo mero dogajanja na naši šoli. Učenci so se nadvse razveselili prvega sneženja, zato so uživali ob igrah na snegu ter kiparili različne snežne skulpture. Ker se počasi že pripravljamo na sejem Altermed, smo se preizkušali v kuharskih receptih, kjer so učenci lahko aktivno sodelovali. Obeležili smo tudi teden pisanja z roko. Odkrivali smo kulinariko Bogojine in ugotovili, da se tema Altermeda lepo pokriva z najstarejšo Prekmursko sladico- Prosenim narastkom. Učenci so v času pouka ter v času OPB izvedli različne aktivnosti, ki smo jih vpletli v šolsko razstavo. Tik pred pričetkom počitnic pa smo za vse šolske in predšolske otroke pripravili dramsko igro Grad gradiček v obliki muzikala. Naj si bo to lep uvod v zimske počitnice, ki že trkajo na vrata.