(03)-8171-500 OŠ Šmarje pri Jelšah, Vegova ulica 26, 3240 Šmarje pri Jelšah info@os-smarje.si
Select Page

V petek, 23. 12. 2022, smo imeli kulturni dan. S kratkim kulturnim programom smo obeležili Dan samostojnosti in enotnosti ter se spomnili na dan, ko smo Slovenci na plebiscitu izglasovali, da si želimo samostojno državo. Pričeli smo s slovensko himno in nadaljevali s prepevanjem pesmi, deklamacijami, prebiranjem domovinskih pesmi znanih Slovencev, igranjem na glasbila in plesom. Za konec so nas učenci otroškega pevskega zbora s pesmijo Cin, cin, cin zvončki pojejo povedli v prihajajoče božično – novoletne praznike. Ajda pa nas je spomnila, da naj si med prazniki vzamemo čas za svoje najbližnje in jim povemo, da jih imamo radi.

Prireditev sta povezovala Ajda Hvala in Jan Belej.

                         Želimo vam lepe praznike in srečno novo leto 2023!

 

Dostopnost