(03)-8171-500 OŠ Šmarje pri Jelšah, Vegova ulica 26, 3240 Šmarje pri Jelšah info@os-smarje.si
Select Page

V ponedeljek, 9. 5. 2022, smo obiskali Evropsko vas v Celju. Gre za družabni dogodek, kjer šole in vrtci predstavijo različne evropske države in njihove značilnosti. Laura in Lili iz 5. c OŠ Šmarje ter Pia, Tia in Vita iz 5. razreda OŠ Zibika so odlično predstavljale našo stojnico. Kar nekaj časa smo raziskovali o Franciji in na stojnici predstavili francosko kulinariko, francoske znamenitosti, znane osebe in še kaj. Obiskala sta nas celo predsednik države gospod Borut Pahur in šolska ministrica gospa Simona Kustec. Tudi ravnatelj Mitja Šket nas je prišel podpret in res je bilo super. Celo deževno vreme je ostalo v Šmarju in tisti dan ni prišlo do Celja. Še več utrinkov pa si poglejte v spodnjih posnetkih.

Predstavitveni posnetek dela za projekt Evropska vas.

 

Utrinki iz Evropske vas

 

Nastop deklet na odru v Evropski vasi.

Dostopnost