(03)-8171-500 OŠ Šmarje pri Jelšah, Vegova ulica 26, 3240 Šmarje pri Jelšah info@os-smarje.si
Select Page

Dragi  učenci in spoštovani starši/skrbniki!

Za nami je nekaj prazničnih dni. Upamo, da ste si učenci odpočili in napolnili z novo energijo, ki bo potrebna še za zadnje šolske obveznosti v mesecu maju in juniju. Veliko se bo dogajalo že ta teden, in sicer naj spomnimo učence od 6. do 9. razreda, da jutri, v torek, 3. maja, športni dan BO.  Primerno se oblecite in obujte, ne pozabite na kakšno kapo v primeru sonca, zaščitno kremo zoper opekline in seveda dobro voljo.

V tem tem tednu šesto- in devetošolce čaka tudi pisanje NPZ-jev iz slovenščine  (sreda, 4. 5.) in matematike (petek, 6. 5.), naslednji torek (10. 5.) pa še NPZ  iz angleščine. Učencem želimo uspešno reševanje nalog.

Za ta četrtek popoldne  pa še vedno velja povabilo na predavanje za starše in redne mesečne popoldanske govorilne ure na centralni šoli.

Lep majski pozdrav

Mitja Šket, ravnatelj

 

Dostopnost