8. maja je na šoli potekalo državno tekmovanje iz znanja fizike. Srebrna priznanja so osvojili osmošolci Julija Golež, Tajda Trivič, Neža Drame,  Rok Košič in devetošolci Tina Tiara Opalič, Jan Orač, Dejan Skale, Kaja Vrbek, Lara Šuc in Filip Kunej.

22. maja je na Gimnaziji Murska Sobota potekalo državno tekmovanje iz znanja astronomije. Tada Trivič in Luka Cvetko sta osvojila srebrni, Julija Golež in Tina Tiara Opalič pa zlati priznanji.

5. junija je na Fakulteti za elektrotehniko v Ljubljani potekalo državno tekmovanje iz znanja tehnologij. Srebrna priznanja so osvojili Miha Kosmina, Andeas Evgen Avbelj, Luka Cvetko, Drejc Voh, zlato priznanje in drugo nagrado za drugo mesto pa Tina Tiara Opalič. Tina je bila povabljena na prireditev Zotkini talenti, ki se je odvijala 12. junija v Ljubljani v Cankarjevem domu.

Vsem tekmovalcem čestitamo.