Turobno, megleno, zaspano ponedeljkovo jutro se je spremenilo v čudovito, sončno, barvito in razigrano dopoldne. Polni tekmovalnega duha in pričakovanja smo v ponedeljek, 19.10., prvošolci in drugošolci izvedli športni dan.

Vse od začetka šolskega leta pridno treniramo za kros, zato je bila to za nas mala malica. Vsi učenci  smo progo uspešno pretekli, za kar si zaslužimo še posebno pohvalo. Najboljše tri deklice in najboljši trije fantje v razredu so prejeli še razredne diplome.

Pomerili smo se v tudi spretnostnih nalogah na poligonih, izvajali različne joga položaje in odšli v življenjski prostor, kjer rastejo listnata in iglasta drevesa. Uganete, kje smo bili?

Izjava enega od učencev, »tole je pa najboljši športni dan v šoli« , pove vse.

V galeriji si lahko ogledate fotografije, kako smo preživeli jesenski športni dan.