PREVZEM UČENČEVIH STVARI V ŠOLI

Spoštovani starši!

V torek dopoldan je bilo na centralni OŠ Šmarje pri Jelšah mogoče prevzeti učenčeve šolske potrebščine, športno opremo in druge stvari, ki so jih imeli v garderobnih omaricah oziroma v učilnicah pred zaprtjem šole. Ker pa bi mnogi lažje prišli po učenčeve stvari v popoldanskem času, vas obveščamo, da bo šola odprla svoja vrata ponovno v  ČETRTEK, 16. APRILA 2020, med 16. in 17. uro.

Način predaje učenčevih osebnih stvari  je enak kot danes: v šolo ne boste vstopali, ampak počakate pred vhodom v garderobo z ustrezno zaščitno masko na primerni varnostni razdalji. Otrok naj vam doma pove številko garderobne omarice oziroma razred in oddelek, ki ga obiskuje, da bo delo hitreje potekalo.

Na dvorišču se ne zadržujte dlje, kot je potrebno.

Hvala za razumevanje in OSTANITE DOMA.

Kolektiv OŠ Šmarje pri Jelšah