Čas, ko se vsi skupaj borimo s korona virusom in se privajamo na učenje na daljavo, so četrtošolci LUM izkoristili na praktičen, življenjski način. Likovna naloga je od učencev zahtevala kiparjenje s testom in modeliranje izdelkov iz testa. Našim mladim nadobudnežem je ob pomoči bližnjih to zelo lepo uspelo. Nastale so krasne in verjamemo, da tudi dobre doma zgnetene pekovske dobrote. Morda se kdo sprašuje, pa kaj so se učenci tukaj sploh naučili? Ogromno! Uvideli so, da trgovinski kruh ni nujno najboljši in pa tudi to, da za vsakim dobro narejenim izdelkom ždi ogromno truda in dobre volje. Zagotovo pa je užitek ob prehranjevanju le-teh toliko večji. In tudi to, naše otroke s tem privajamo na samostojnost in odgovornost, ki jo bodo v življenju vse prej kot potrebovali.