Izmed vse pisav je najlepša ta, ki je z lastno roko napisana. V preteklem tednu smo tudi na POŠ Sladka Gora namenili veliko pozornost pisanju z roko. Učenci so pri pouku poustvarjali njim najljubše Lemberške zgodbe, ki smo jih medvrstniško prebirali. Tudi starši so imeli svojo nalogo. V naprej pripravljene srčkaste oblike so zapisali lastne želje in napotke za življenje svojih otrok. Na šolskem hodniku je tako nastala zanimiva razstava rokopisov. Tudi učiteljice smo na Erasmusovo tablo zapisale anekdotske zapise muzikala Mačka Murija z roko. Želimo si, da bi pisanje z roko prednjačilo računalniški pisavi.