V torek, 22. 11. 2022, se je v 7. razredih odvijal tehniški dan. Učenci so v vzdušju božično-novoletnega pogovora že prvo uro pričeli z ustvarjanjem. Ob spremljavi glasbe, ki je le-to naredila še bolj prijetno, so v preostalih štirih šolskih urah izdelali veliko prelepih božičnih venčkov, samostoječih snežakov iz papirja, 3D-zvezd, okraskov za  okrasitev oken in diha jemajočih razglednic.

Sedmošolci so tudi to leto izdelovali okraske za vse razrede višje stopnje. Izdelane razglednice bodo delno namenjene starostnikom v domu upokojencev, del le-teh pa bo mogoče videti na Barbarinem sejmu, kjer bo osnovna šola imela tudi to leto svojo stojnico.

Učenci so z različnimi idejami in pripravljenostjo ustvarili kar nekaj zares prelepih izdelkov. Zahvala pa tudi vsem sodelujočim učiteljem, ki so ob padcu motivacije znali poskrbeti za dobro voljo in vzpodbudo.

Nekaj utrinkov…