Tudi na naši šoli radi pišemo z roko. Aktivnosti izvajamo čez celo šolsko leto. Trudimo se, da so naši zvezki lepo urejeni, pisava čitljiva. Na roke smo letos zapisali tudi voščilnice za novo leto za starše, za zaposlene…

V tednu pisanja z roko smo ustvarjali vsi razredi. Prvošolci smo pisali z različnimi materiali, izdelali kartico, jo napisali in poslali staršem, pisali imena. Vključili smo tudi starše in pripravili plakat z njihovimi zapisi. Drugošolci smo pisali na sneg…, tretješolci pridno pišemo v zvezke, četrtošolci se tudi trudimo, da so zapisi v zvezkih čitljivi, ker se tako lažje in rajši učimo iz njih. V tednu pisanja z roko smo razmišljali o tem, zakaj je dobro, da pišemo z roko. Naša razmišljanja smo zapisali in nastal je plakat, ki smo ga razstavili v prostorih šole. Petošolci pa smo se poigrali z zapisi črk pri LUM.

Skratka, z roko bomo pisali še naprej, ker si s tem bistrimo možgane in vemo, da imamo naše roke vedno na razpolago (tudi, ko tehnologija odpove).