(03)-8171-500 OŠ Šmarje pri Jelšah, Vegova ulica 26, 3240 Šmarje pri Jelšah info@os-smarje.si
Select Page

»Če delaš z ljubeznijo, je zmeraj ob tebi tudi dobra čarovnija.«

Mesec december smo začeli s krasno zgodbo Bine Štampe Žmavc, Popravljalnica igrač. V prazničnem duhu smo vsak dan odpirali Decembrski dobrovoljnik, v katerem so nas čakale različne naloge. Od hranjenja ptičk, sprehoda, do Pokaži, kaj znaš!.

Okrasili smo 3 novoletne jelke, izdelovali voščilnice, brali božične, praznične, zimske zgodbice. Veliko smo se pogovarjali o skromnih stvareh, družini, čustvih.

Obiskal nas je dedek Mraz, ki nam je prinesel čudovita darila. Tudi pokramljali smo ob slavnostnem kosilu.

Pri pevskem zboru smo peli o Božičku, pri dramskem krožku igrali o sreči, pri ritmiki plesali na poskočne pesmi. Obeležili smo prihajajoče praznike, si priredili kratko proslavo in se poslovili z najlepšimi željami.

Več v galeriji…

 

Kolektiv POŠ Mestinje

Dostopnost