Odpreti svoje srce, prisluhniti drugim, gledati in videti – v hitečem sodobnem svetu pogosto spregledane vrline. H knjigi Noč v puščavi je g. Andrej Ivanuša kot urednik zapisal, da so v njej zgodbe, ki nas učijo življenjskih resnic, na katere pogosto pozabljamo. Vendar so tako pomembne, da jih ne smemo zanemariti. Ena od njih je, kako se pravilno zahvaliti za uslugo.

Tudi mi se želimo iskreno zahvaliti g. Andreju Ivanuši za velikodušno gesto, da je donacijo v vrednosti 1.120 € namenil naši šoli.

Knjižnična zbirka naše šolske knjižnice je tako postala bogatejša za 35 novih knjig in z njimi novih zgodb. Verjamemo, da jih bodo učenci z veseljem prebirali. Podaril nam je tudi glasbene instrumente in nadomestne dele za Orffova glasbila. Z njimi bo pouk glasbene umetnosti še bolj pester in razigran.