Šolsko leto 2020/2021 je za učence zaključeno. Jeseni  smo stopili v šolo bolj previdno kot prejšnja leta, a kljub temu  z optimizmom, da bo vse v redu. Danes ga zapuščamo  s spoznanjem in izkušnjo več. Če sledimo misli, da se vse zgodi z razlogom, ugotovimo, da smo vendarle zaradi te izkušnje postali boljši ljudje in spoznali vrednote, ki štejejo v življenju.

Vmes je bilo velikokrat oblačno in megleno, ko smo iskali pravo pot in prave odločitve. Ni bilo lahko. A ker smo drug drugemu podajali roko razumevanja in pomoči, smo skupaj uspeli in prispeli na cilj.

Danes je ta dan, ko bo šola zaprla svoja vrata za dobra dva meseca, se odpočila, zbistrila, preuredila  in pripravila na novo šolsko leto.  Vi pa s svojimi otroki ravno tako poskrbite zase,  naužijte se toplote takšne in drugačne, nasmejte  in prepustite poletnemu vrvežu. In pri tem še vedno ne pozabite paziti nase!

SREČNO!

Mitja Šket s svojimi sodelavci