Spoštovani starši in učenci!

Vstopili smo v leto 2021 in vsem skupaj želimo zdravo in pozitivno leto, da stopimo skupaj in si pomagamo z upoštevanjem vseh priporočenih ukrepov, s katerimi naj bi zajezili širjenje koronavirusa in  učencem omogočili čimprejšnjo vrnitev v šolske klopi ter običajen potek vzgojno-izobraževalnega procesa, kar pa je glede na trenutno epidemiološko sliko v Sloveniji nemogoče.

Obveščamo vas, da je Vlada RS  dne 30. 12. 2020 sprejela odločitve o podaljšanju ukrepov za zajezitev širjenja virusa COVID–19, kar pomeni, da se bo pouk za vse učence od 1. do 9. razreda tudi v tednu od 4. 1. 2021  do 8. 1. 2021 izvajal na daljavo po že ustaljenem urniku.

V upanju na skorajšnjo vrnitev učencev v šolo vas lepo pozdravljam.

Mitja Šket, ravnatelj