(03)-8171-500 OŠ Šmarje pri Jelšah, Vegova ulica 26, 3240 Šmarje pri Jelšah info@os-smarje.si

Dragi učenci in učenke,

ob vračanju v šolske klopi bosta v ospredju varnost in spoštovanje higienskih priporočil. Prilagoditi se moramo trenutnim razmeram in zagotoviti čim večjo možno varnost, zato vas obveščamo, da gradiva v šolski knjižnici v tem šolskem letu ne bomo več izposojali. Knjižnica bo zaprta.

Pred epidemijo ste si mnogi izposodili knjige. Učenci prve triade in devetošolci jih boste lahko vrnili od 25. maja naprej. Za vračanje ne potrebujete izkaznic. Knjige boste oddali v pripravljeno škatlo v razredu. Škatle ali knjig, ki jih bodo vrnili drugi učenci, se ne dotikajte. Ob koncu tedna bodo knjige tudi računalniško vrnjene.

Enaka navodila veljajo za učence na podružnicah.

O načinu vračanja gradiva za učence od 4. do 9. razreda in vračanja učbenikov vas bomo pravočasno obvestili.

Knjižničarki