(03)-8171-500 OŠ Šmarje pri Jelšah, Vegova ulica 26, 3240 Šmarje pri Jelšah info@os-smarje.si
Select Page

 

Jesensko listje, kam hitiš?

Ujeli bi te radi,

ko z vetrom rajaš in vrtiš

kot zlato se kolo…

(Joseph Haydn)

Jesen je čas, ko si drevesa barvajo svoje krošnje in se narava počasi odpravlja k počitku… Z učenci podaljšanega bivanja POŠ Mestinje, si krajšamo čas na različne načine. Veliko časa preživimo v naravi in se igramo najrazličnejše igre, pa tudi kaj lepega ustvarimo. Tako smo tudi to jesen sproščeno preživljali podaljšan čas v šoli in ustvarjali z odpadlim in naravnim materialom. Nastale so barvite jesenske umetnine. V tednu otroka pa so se učenci igrali tudi z igračami, ki so jih prinesli od doma ter jih z veseljem pokazali in delili s prijatelji.  Nekaj utrinkov delimo tudi z vami…

 

Dostopnost