(03)-8171-500 OŠ Šmarje pri Jelšah, Vegova ulica 26, 3240 Šmarje pri Jelšah info@os-smarje.si
Select Page

Za nekoga prehitro, morda za drugega tudi ne, je prišel zadnji šolski dan v letošnjem šolskem letu. Na podružnici v Šentvidu pri Grobelnem smo si ustvarili praznično vzdušje. Z deklamacijami smo izpostavili, kako lepa je naša Slovenija. Prav tako ni manjkalo petja, plesa, igranja na instrumente, tudi kratek dramski prizor smo lahko videli.

Petošolci so se na prisrčen način poslovili od učiteljic in ostalih delavcev na podružnici. Kolektiv POŠ Šentvid jim želimo vse dobro na njihovi nadaljnji življenjski poti. Ob enem se zahvaljujemo učencem in staršem za izvirno pozornost.

Vsem pa želimo brezskrbne počitnice in da se srečni ter zdravi 2. septembra vrnete v še lepšo šolo.

Dostopnost