(03)-8171-500 OŠ Šmarje pri Jelšah, Vegova ulica 26, 3240 Šmarje pri Jelšah info@os-smarje.si
Select Page

V petek, 8. junija 2018, so se učenci OŠ Šmarje pri Jelšah odpeljali na zaključno tekmovanje Štajerske kadetske lige 2017/18 v Maribor. Na zadnjem, desetem turnirju je odlična Ulla Muzel usvojila 3. mesto v kategoriji U12. Učenec 7. razreda, Nik Deželak pa je zasedel 2. mesto v kategoriji U15. Iskrene čestitke obema za usvojeni medalji.

Ob zaključku turnirja so bili razglašeni tudi učenci, ki so pridno nabirali in seštevali točke skozi vso šolsko leto. Med njimi je bila tudi Ulla Muzel, ki je dosegla dovolj točk, da se je v kategoriji deklic U12 uvrstila na tretje mesto in prejela pokal.

Ekipno pa so vsi sodelujoči učenci OŠ Šmarje pri Jelšah priigrali 2. mesto v skupnem sesštevku. Bravo vsem!

Vsi sodelujoči smo si vsekakor zaslužili kos okusne čokoladne in/ali sadne torte velikanke.

 

Dostopnost